+420 604 820 423

William

COUNTRY: Nizozemsko
HUDEBNÍ STYL: Kizomba, Latin, RnB, Zouk

Holandsko je domovem nejlepších zouk umělců v hudebním průmyslu a také talentovaného 24 letého zpěváka. William Araujo objevil svou vášeň pro hudbu ve věku šesti let, když mu jeho strýc věnoval kytaru a klávesy. S podporou své rodiny se naučil hrát i na jiné nástroje, což z něho dnes dělá všestranného umělce. Bylo jen otázkou času, kdy William propadne nadšení psaní poezie, za kterou vyhrál i řadu cen. Ve věku 17 let William začal pracovat na své kariéře, kde upřednostňuje svůj textařský talent, což upoutalo pozornost Sebastiana dos Santose. Okamžitě začal pracovat na své první skladbě "Joia", se kterou vystupoval spolu s Djem Ramosem.

William napsal nespočet skladeb a svým stylem, kde spojuje RnB, Latin a Zouk, podepsal smlouvu s Labelem Ghettozouk Music, který vlastní Nelson Freitas.

Produkoval pět skladeb na albu "My Life" od Nelsona Freitase a na skladbě "Na bo Kaza" se také podílel svým zpěvem. Momentálně William patří ke skupině ZOUK KILLERS, vedle umělců jako jsou Eddy Parker, Nelson Freitas a Dj Superior. Společně představili první singl a video ke skladbě "Chatas". Třetí album vyšlo na začátku roku 2012.

BOOKING

VIDEO

×

Přihlašte se k odběru newsletteru