+420 604 820 423

Víte na kom stojí úspěch akce?

Kdo je hlavní a zásadní pro eventy a jejich správnou prezentaci? Hlavní část, která dokáže zvednout sál ze židlí a nebo naopak pokazit celý event i přesto, že máte drahé kapely a honosné jídlo je MODERÁTOR. Člověk, který vaše hosty informuje o průběhu akce, vtipkuje s hosty, vytváří pohodovou a uvolněnou náladu, prezentuje vaše partnery, je tváří vaší akce. Dámy a pánové, dovolte mi říci, že kvalitní moderátor je tváří eventu a v mnohém je zodpovědný za úspěch akce.

Tato část je hlavně na velkých akcích a to zcela nepochopitelně velice opomenutá i když v poměru cen kapel je tato částka zanedbatelná. Sám jsem byl přítomen na několika velkých akcích, kde se honoráře umělců pohybovali přes půl milionu korun a na akci nebyl žádný moderátor, který by dostatečně a pompézně připravil návštěvníka na to co se bude dít a zároveň tak vytvořil atmosféru pro vstup kapely na pódium. 

Moderátora s velkým “M” pro vás máme v zastoupení Urbano - artist booking a tím je Matúš GOGO Klajdač, který moderuje eventy různých druhů od festivalu, halových akcí až po svatby a velké firemní akce přes 15 let. Je rezidentním moderátorem akcí 90’s Explosion, které představují světové umělce z 90.let. Nenechte se zmást jeho vzhledem, oblečení se stylizuje podle druhu akce, ale jeho projev a humor je ojedinělý. 

MKUntitled design 8

Pokud vám záleží na vaší akci a je pro vás váš event důležitý, rozhodněte se pro správného moderátora, který vaší akci provede zodpovědně a s humorem.

Rezervace: http://urbano.cz/cs/umelci/298-matus-klajdac

Novinky

Nejčtenější