+420 604 820 423

Hledáme obchodníka do týmu!

Máte chuť pracovat v eventové oblasti, jste skvělý obchodní a dokážete najít příležitosti k uplatnění umělců, které máme v portfoliu. Tato práce je skvělá příležitost i jako přivýdělek ke stávající práci, protože podle vašich schopností nezabere tolik času. 

Práce na dohodu nebo ŽL. Čas si můžete určit sami v návaznosti na vaší produktivitu. 

Získáte zajímavé finanční hodnocení a práci s porfoliem umělců, kteří jsou světového charakteru. 

Pokud vás tato práce obchodníka zaujala, zašlete nám váš motivační e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Uplatnění umělců? Plesy, městské slavnosti, narozeninové párty, svatby, firemní a korporátní akce, road show, divadla, kulturní centra, obchodní centra a mnoho dalších. To jsou klienti, kteří mají zájem o naše služby a je jich mnohem více a proto hledáme šikovného obchodníka, který se chytne příležitosti. 

Jaké portfolio umělců máme? Nejlepší představitel Mr.Bean postavy na světě Arnaldo Mangini, Lou Bega - Mambo král, Twetny 4 Seven, Haddaway, Ice MC, Loona, světové djky a mnoho dalších umělců světového formátu. Pracujeme jen s těmi nejlepšími, aby naši klienti dostali tu nejvyšší kvalitu. 

 

Těšíme se na vás.  

Michal Slončík 

CEO Urbano - artist booking since 2001

 

Novinky

Nejčtenější